Özel Arama
  • https://www.facebook.com/odevodtu
Üyelik Girişi
Takvim

Veli Yorumları


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Pınar (10/03/2018 12:22)
Konu : Tesekkür
Mesaj : Interner sitesi üzerinden ulaştığım Emre hocam uzun uzun beni dinledikten sonra matamatik ten nefret eden oglum icin,Ozan hocamızla bizi tanıştırdı cok verimli ve keyifle derslerimiz devam ediyor.oglum hocam gelicek değilmi diye sormaya başladı.emre hocalara ozan hocalara cok tesekkur ederim.
ebru çağlar çakmak (14/09/2017 15:01)
Konu : kimya fizik dersi
Mesaj : Emre beyi yönlendirdiği İsmihan hocadan çok memnun kaldık. Hem donanım bakımından hem de kişlik olarak süperdi. Seneye yine ders alacağız zira kızım yurtdışında okuduğundan ancak yazları ders alabiliyoruz.
"Kızınızın başarısında katkımız olduysa ne mutlu bizlere. Çok teşekkür eder seneye yazın tekrar görüşmeyi dileriz."
Editör Notu
Ruziye (17/06/2017 11:58)
Konu : Tavsiye ediyoruz
Mesaj : Merhaba kızımız için Matematik dersi almaya başladık .Emre bey harika bir öğretmen yönlendirdi bize .Zaman zaman takviye alıyorduk ancak bu kadar güzel anlatan sabırla tekrar eden bir öğretmene rastlamamıştık.Çok teşekkür ederiz.
"Üyemiz hakkındaki düşünceniz bizi çok mutlu etti. Çocuğunuza eğitim hayatında başarılar dileriz."
Editör Notu
Esin (22/05/2017 18:19)
Konu : Teşekkür
Mesaj : İnternette tesadüfen ÖdevOdtü''ye rastladım.Site koordinatörü Emre Bey ile iletişime geçtiğimde karşıma çok profesyonel çalışan bir sitem çıktı. Emre Bey''in pratik olumlu ve anlayışlı tavrı ile 6.sınıftaki oğluma derslerinde yardımcı olan bir abimiz ve öğretmenimiz oldu. Emre Bey''e ve tüm site yönetime teşekkür ederiz...
"Yöneticimiz ve sistemimize olan övgü dolu ve bizler için gurur verici değerlendirmeniz için çok teşekkür ederiz. "
Editör Notu
Seçil Sandal (22/05/2017 11:50)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Bu yıl 5. sınıfta olan kızıma fen ve matematik derslerinde destek olacak bir abla arayışındayken, öğretmenimizin tavsiyesi ile ödev odtü platformundan haberdar oldum. Yurt dışında olmasına rağmen bize olabilecek en kısa zamanda hem de tam ihtiyaç duyduğumuz öğretmenimizi, Ece''mizi bulduk Emre bey sayesinde. Ece sadece bir öğretmen değil, evimizden biri, kızımın ablası, benimse kızım gibi. Emre Bey''e, Ece''ye ve bu platformda emek veren herkese çok ama çok teşekkür ediyorum.
"Yöneticimiz ve üyemiz hakkındaki değerlendirmeniz bizi çok onure etti. Umarız çocuğunuzun eğitim hayatının bu erken yıllarında katkımız faydalı olmaya devam eder."
Editör Notu
Duygu Okay İlbaş (22/02/2017 23:58)
Konu : Teşekkür..
Mesaj : 9. Sınıf öğrencisi kızıma geçen yıl ders desteği arayışına girdiğimizde tanıştığımız sevgili Emre'nin, veliden çocuğu ve ihtiyacın ne olduğunu sabırla dinleyerek doğru karşılaşmaları sağlama konusundaki inanılmaz koordinasyon yeteneği ile sevgili Ebru Melike girdi hayatımıza..Kızımın sadece çok şey öğrendiği öğretmeni değil; ablası, idolü oldu bir taraftan da bizi çok rahatlatan kararlı tutumuyla..Sonra yakın tarihte sevgili Ecemle tanıştık ve o da çok kısa sürede oldukça güzel iletişimi ve bilgi aktarma yeteneği ile hemen sevdirip benimsetti kendisini. Harika bir takım ve herbirine ayrı ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum; sahiplenen ve ne yaptığını çok iyi bilen duruşlarından, çaba ve başarılarından dolayı..
"Yoneticimiz ve uyelerimiz hakkindaki geribildirimleriniz icin cok tesekkur ederiz. "
Editör Notu
Rubiye (17/02/2017 20:29)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Bizi Berkan abimizle tanıştıran bu sisteme sonsuz tesekkür etmek isterim...Ilk görüsmede bir anneyi dikkatle dinleyip doğru kişi ile bizi buluşturan Emre abimiz iyiki yollarımız kesisti...biz ailece cok huzurluyuz...Yolunuz açık olsun gençler...
"İşimizi iyi yapmış olduğumuz duygusunu yaşattıran bu yorumunuz için çok teşekkür ederiz. "
Editör Notu
Zeynep (18/12/2016 18:41)
Konu : Odev ODTU degerlendirme
Mesaj : Degerli Odev ODTU ekibi,

Ilk olarak oglum 8. sinifta iken sizlerle tanistik ve memnun kaldik. Kurumun basarili ve guvenilir olmasi sebebiyle 12. sinifta da tercihimiz Odev ODTU''den yana oldu. Koordinator Emre bey''e bizleri dogru kisilere yonlendirdigi icin tesekkur ederiz. Matematik ogretmeni Emre Sancak ise anlasilir anlatimi ve ogrenciye yaklasimi ile gercek bir profesyonel olmasinin yani sira oldukca ilgili ve sevgi dolu bir agabeyi oldu oglumuzun.
"Değerli velimiz bu güzel geribildiriminiz bizleri çok mutlu etti. Bizlere olan güveniniz ve inancınızı boşa çıkarmadığımıza da çok sevindik. Oğlunuza üniversite giriş sınavlarında başarılar dileriz. "
Editör Notu
Yeşim Kalay (12/12/2016 19:05)
Konu : ders verimliliği-Teşekkür
Mesaj : Sevgili Odev ODTÜ,
Bu sene başından itibaren matematik dersi için profesyonel hocalardan ders alan oğlum maalesef istenilen performansı gösteremedi. Ne biz memnun kaldık ne de hocalar bizden. Ta ki, ODEV ODTÜ'den yardım isteyene kadar:) Evet, artık hem bir abimiz hem de dersleri başarıyla oğluma sevdiren bir hocamız oldu. Sevgili Emre, son 2 aydan beri Matematik dersini oğluma sevdirdi ve başarı oranını yükseltti. Çok Teşekkürler ODEV ODTÜ, Çok Teşekkürler Sevgili Emre.
"Üyemiz ve sistemimiz için soyledikleriniz bizleri çok mutlu etti. Çocuğunuza derslerinde ve hayatında başarılar dileriz. "
Editör Notu
Naz Beyazoglu (21/04/2016 19:04)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Herkese merhabalar. Bır arkadaşımın tavsiyesi üzerine ODTU Ödev ile tanıştım. 8 inci sınıf oğluma matametigi bu derece sevdirecek birini bulabileceğiniz dusunemezdim.Can bizim için Hem öğretmen , hem ağabey ve en önemlisi oğlum için harika bır örnek. Herşey için çok teşekkürler. Basarilarinizin devamını dilerim.
"Değerli velimiz bu guzel geribildiriminiz için çok teşekkür ederiz. İşimizi en isabetli şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Başarılar oğlunuza. "
Editör Notu
Alp Denizli (03/01/2016 19:49)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Disleksi olan 12 yasındaki kızıma eğitim desteğinizden çok memnun kaldım,özellikle organizasyondaki hassasiyetinden dolayı Emre'ye ve katkıqlarından dolayıEce Özcan'a çok teşekkür ederim.
"Yeni yıla bu güzel geribildirim mesajınızla başlamak bizleri çok mutlu etti. Kızınıza yardımcı olabildiğimize çok sevindik. Teşekkürler. "
Editör Notu
Dilara Köse (07/12/2015 12:45)
Konu : teşekkür
Mesaj : Herkese Merhaba,Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ödev ODTÜ ile tanıştım.11 yaşındaki kızım için ingilizce destek alıyoruz. Seviyeli saygılı güvenilir olan ODTÜ lü ablamız Sevgili Ayşegül dersi sevdirerek kızıma ders veriyor.Bu organizasyonu yapanlara emeği geçenlere teşekkürler kesinlikle tavsiye ediyorum en azından çocuklarımızın rol model aldıkları kişiler ODTÜ lü gençler oluyor.Herkese iyi çalışmalar
"Bu harika geribildiriminiz, bizi ve üniversitemizi onure eden sözlerinizi için çok teşekkür ederiz. "
Editör Notu
Ahu Bekensir (18/11/2015 21:23)
Konu : Harikasınız
Mesaj : Merhaba, Sevgili Emre,Damla ve tüm takım harikasınız! Kızımın ablası,abisi olsa bu kadar candan ve severek yardımcı olmazdı sanırım :) Sadece ders çalıştırmak değil dersi sevdirmek için gösterdiğiniz çaba en değerlisi.Hepinize teker teker çok teşekkür ediyor ve bu harika oluşum için tebrik ediyorum.Sevgiler.
"Tüm grup üyelerimiz adına çok teşekkür eder çabamıza olan vurgunuzun da işimizin temelini oluşturduğunu düşünürsek çok faydalı bir geribildirimde bulunduğunuzu söylemek isteriz. Saygılarımızla..."
Editör Notu
Songül Sıcacık (08/11/2015 20:13)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Merhabalar, biz odtü ailesi ile kısa süre önce tanıstık. 3. Sınıfa giden oğlumuzun haftasonu ödevleri için cumartesi günümüz kabusa dönmüstü ☺☺ butun gün hadi hadi demekten akşamı bulan ödev işkencesi, şimdi 2 saat kadar bir sürede bitiyor. En önemlisi de hem keyifli hem de verimli geçmesi. Bundan dolayı hem harika öykü ablamıza hem de siz ödevodtü ekibine sonsuz teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.
"Bu çok güzel geri bildiriminiz için teşekkürler. Biz de oğlunuza başarılar dileriz derslerinde. "
Editör Notu
Yesim Kalaycıoglu (12/10/2015 12:08)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Merhaba,
İki seneden beri Ödev Odtü'den yardım alıyoruz. Matematik, fizik, kimya konularında geçen sene bize destek veren sevgili abimiz Mertcan'ı ve bu sene tanıştığımız Egemen abimizi çok sevdik. Öğretmenin dışında gerçek abilik yaptılar. Başarılarınızın devamını dilerim.
"Değerli velimiz, bizim de asıl amacımız bir özel ders öğretmeninin yanında; çocuklarınızı sevdikleri ve saygı gösterdikleri, onlara rol model olabilecek üyelerimizle tanıştırabilmek. Siz de bu noktaya dikkat çektiğiniz için teşekkürler. "
Editör Notu
Melahat Avcı Birsin (12/01/2015 22:11)
Konu : Teşekkürler
Mesaj : Odtülü arkadaşlarla geçen sene tanıştık. Liseye giden oğluma destekleri çok büyük. Geçen sene İngilizce anlatan Elif Handa''ye buradan bir kez daha çok teşekkürler. Bu sistemi kuran ve geliştirenlere teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz
Serpil Gögen (12/12/2014 23:36)
Konu : ödevodtü
Mesaj : odtülü arkadaşlarla bu sene tanıştık.İyi ki tanışmışız. Kızım ders çalışmayı daha çok seviyor ve o da gelecekte odtülü olmak istiyor...Size çok teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.
"Değerli velimiz, çok teşekkür eder biz de kızınıza eğitim hayatında başarılar dileriz."
Editör Notu
Ayşe Özdemiroğlu (10/12/2014 19:30)
Konu : Ödev ODTÜ
Mesaj : Oğlum ilkokul 4. Sınıf öğrencisi. Bu sene başında Ödev ODTÜ aracılığıyla genç ve yetenekli bir arkadaşımıza tanıştık. Sene başından beri oğlumla haftada üç gün çalışıyorlar. Notlarının hepsi 90 üzeri. Buradan memnuniyetimizi bildirmek istedim. Hem tavır davranış, öğrenciyle iletişim konusunda da çok mutluyuz. Teşekkür ediyoruz.
"Memnun kalmanız bizi çok mutlu etti. Teşekkür ederiz söylemleriniz için. "
Editör Notu
Esin karakaya (24/11/2014 16:33)
Konu : Teşekkurler...
Mesaj : Bir arkadaş tavsiyesiyle tanıştım. Umduğumdan çok daha başarılı bir sistem. Çocuğum ve benim için çok yararlı oldu. Çocuğum için rol model oldu. Bende güvenle arkadaslarıma tavsiye edebiliyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Teşekkurler :)
"Yararlı olabildiysek ne mutlu bize. Teşekkür eder çocuğunuza başarılar dileriz."
Editör Notu
Şelale (26/10/2014 07:36)
Konu : Harika bir sistem
Mesaj : Ödev ile geçen sene tanıştım.Çok memnun kaldım.Oğlumun ödev sayesinde harika bir ablası oldu, ve yenileri de oluyor. Çok güzel düşünülmüş bir sistem. Tek telefonda isteklerinizi belirtiyorsunuz ve en kısa sürede en uygun öğrenci kapınızda. En önemlisi güvenilir olması. Oğlum bu sayede derslerinde artık zorlanmıyor. Ödev kontrolü artık onlarda. Tüm emeği geçenlere binlerce kez teşekkürler....
"Çalışma sistemimizin bu gurur verici özeti için çok teşekkür ederiz."
Editör Notu
 1 
Hava Durumu
Saat